top of page
sesja-fifi-1.jpg

Oferta Long : 5000 zł

Co zawiera pakiet?

Film nagrywany z 2 różnych ujęć profesjonalnymi aparatami (HD lub 4K), dla ulepszenia audio używamy profesjonalnych rejestratorów dźwięku, aby wszystkie wypowiadane słowa oraz muzyka na weselu była w jak najlepszej jakości.

Posługujemy się nowo zakupionymi statywami i stabilizatorami po to aby obraz w trakcie oglądania był jak najbardziej płynny, nie trząsł się, tak żeby każdy oglądający widz był w pełni zadowolony.

Materiał oddawany jest na ozdobnym pendrivie w skórzanym futerale z napisem "Nasz Ślub"z wygrawerowanymi inicjałami, czas trwania filmu waha się od 45 minut do 1h (czas trwania filmu zależy od klienta).

Do filmu weselnego dołączamy klip z całości wesela (trwający od 2 do 3 min) gdzie zawarte są najważniejsze momenty, taki filmik wrzucamy również jako osobny plik na pendrivie ślubnym, dzięki czemu Para Młoda może spokojnie wysyłać go bliskim lub udostępnić w mediach społecznościowych. Do całości oferty wliczone są ujęcia z drona.

DODATKOWO

 

Jesteśmy elastyczni pod kątem tworzenia filmów, zależy nam żeby to Wam się przede wszystkim podobało, wszelkie uwagi oraz Wasze pomysły bierzemy pod uwagę. Dodatkowo oferujemy naszą pomoc w formie cennych wskazówek odnośnie wszelkich spraw organizacyjnych dotyczących tego dnia z racji wieloletniego doświadczeni.

sesja-fifi-2.jpg

Jak pracujemy?

Zaczynamy od przygotowań Pani Młodej oraz Pana Młodego, zazwyczaj kończymy po pierwszym bloku muzycznym zaraz po oczepinach. 

Aby film był jeszcze bardziej atrakcyjny, 
podczas podpisania umowy zawsze rozmawiamy o szczegółach, które są dla Państwa Młodych najważniejsze.

Jesteśmy elastyczni pod kątem towrzenia filmów,
zależy nam aby przede wszystkim zrealizować Waszą wizję na ten dzień. Bierzemy pod uwagę wszelkie uwagi oraz pomysły.

Z racji wieloletniego doświadczenia dodatkowo oferujemy naszą pomoc w formie cennych wskazówek odnośnie wszelkich spraw organizacyjnych.

Kontakt

+48 535 220 794

Dziękujemy za przesłanie!

Współpraca
bottom of page