top of page
sesja-fifi-1.jpg

Oferta Short : 4800 zł

Co zawiera pakiet?

Jest to dynamiczny klip z Waszego wesela pod kilka różnych utworów muzycznych, którego długość waha się od 15 do 20 minut.

To Wy decydujecie, czy Waszą przysięgę małżeńską dodajemy do filmu w całości, czy tylko we fragmentach, jak i również o uwzględnieniu całego pierwszego tańca w filmie lub dodaniu go osobno formie klipu .

Zaczynam od Waszych od przygotowań a kończę o godzinie 22:00 (z możliwością wydłużenia do oczepin w cenie 300zł)

Film zwieńczony jest wywiadami i życzeniami od Waszych gości. Nagrywam je między blokami muzycznymi, dzięki czemu film jeszcze bardziej jest w stanie odzwierciedlić klimat tego wyjątkowego dnia.

Jeżeli jest ku temu możliwość, w dniu Waszego wesela wykonujemy kilka ujęć plenerowych. Następnie są one wmontowane w całość filmu. Dla chętnych jest opcja dokupienia filmu plenerowego w innym wybranym dniu.

Klip z całości oddawany na ozdobnym pendrivie w skórzanym futerale z napisem "Nasz Ślub" oraz wygrawerowanymi inicjałami. 

DODATKOWO

 

Jesteśmy elastyczni pod kątem tworzenia filmów, zależy nam żeby to Wam się przede wszystkim podobało, wszelkie uwagi oraz Wasze pomysły bierzemy pod uwagę. Dodatkowo oferujemy naszą pomoc w formie cennych wskazówek odnośnie wszelkich spraw organizacyjnych dotyczących tego dnia z racji wieloletniego doświadczeni.

DSC06436.jpg

Jak pracujemy?

Zaczynamy od przygotowań Pani Młodej oraz Pana Młodego, zazwyczaj kończymy po pierwszym bloku muzycznym zaraz po oczepinach. 

Aby film był jeszcze bardziej atrakcyjny, 
podczas podpisania umowy zawsze rozmawiamy o szczegółach, które są dla Państwa Młodych najważniejsze.

Jesteśmy elastyczni pod kątem towrzenia filmów,
zależy nam aby przede wszystkim zrealizować Waszą wizję na ten dzień. Bierzemy pod uwagę wszelkie uwagi oraz pomysły.

Z racji wieloletniego doświadczenia dodatkowo oferujemy naszą pomoc w formie cennych wskazówek odnośnie wszelkich spraw organizacyjnych.

Kontakt

Uzyskaj wycenę dla siebie!

bottom of page